Lajme Shqip Monday, 25 June 2012 08:15

Pas problemeve të shumta shëndetësore që ka pasur kohëve të fundit, Rihanna ishte këshilluar nga mjekët që t’i merrte pushim këto ditë, por edhe për çështjen e shëndetit ajo i ka thyer kufijtë.

Jay-Z ka hapur setin e tij me një performancë të këngës ‘Run This Town’. Më pas është parë të dalë në skenë Rihanna e veshur me pantallona të zeza të shkurtra, me një veshje të sipërme skenike dhe me atlete, duke performuar së bashku me me reperin Jay-Z.

Pavarësisht motit të keq dhe errësirës, Rihanna dukej se ishte në një formë të mirë.

Por Rihanna nuk ka qenë e ftuara e vetme e koncertit të Jay-Z. Në skenën e tij është ngjitur edhe reperi Kanye West. Skena e tij është ndezur akoma dhe më shumë me interpretimin e hiteve të tij të mëparshëm si ’99 Problems’, ‘Bonnie & Clyde’ dhe ‘Girls Girls Girls’.