Lajme Shqip Sunday, 17 July 2011 10:03

Pёr Rihannёn asgjё nuk ёshtё e vёshtirё, sidomos kur bёhet fjalё pёr veshjet.

Rrugëve në Miami, kёngёtarja ka bёrё njё pёrpjekje tё kotё pёr tё mbuluar kostumin-bikini tё saj.

E veshur me kostum plazhi dhe njё fustan rrjete shumё tё tejdukshёm, bukuroshja nga Barabados ka shkuar nё pishina, ku ka kaluar disa orё argёtimi me miqtё e saj dhe nё shoqёrinё e Tequilas.

Duhet tё jetё ndjerё superiore ndaj tё gjithёve, duke qenё se, pikёrisht tё enjten, ajo u bё “Mbretёresha zyrtare e FaceBook”. Tashmё totali i admiruesёve tё saj, ia ka kaluar edhe Lady Gagёs.

Rihanna renditet mbretёreshë, me 40,505,600 admirues pёrkundrejt Lady Gagёs, me 40,504,600. (LajmeShqip.com)