Lajme Shqip Monday, 08 July 2013 10:16

Rihanna befason të gjithë, “Cristiano Ronaldo është gay”. Pas zërave për një lidhje mes këngëtares dhe yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo, Rihanna shokon të gjithë.

Pas fotos së publikuar në Twitter, ku gazetarët nisën dyshimet për një lidhje mes dy yjeve, Rihanna iu përgjigj interesit të gazetarëve duke i thënë: “Kam përplot miq me orientime homoseksuale, por kjo mua nuk më pengon dhe i mbështes në të gjitha mënyrat e mundshme”, tha Rihanna, raporton BW.

Përgjigja e saj befasoi të gjithë, pasi është e njohur që Ronaldo është në një lidhje shumëvjeçare me rusen Irina Shayk.