Lajme Shqip Saturday, 30 July 2011 19:31

Reese Witherspoon dhe Jim Toth megjithёse e kanё lёnё Parisin, duket se muaji i tyre i mjaltit nuk ka pёrfunduar ende.

Tё sapomartuarit kanё mbёrritur tё enjten nё Positano tё Italisё, njё qytet bregdetar, ku janё parё tё kalonin njё darkё romantike nё njё restorant mjaft tё njohur, ‘La Caravella’.

Ata janё parё teksa kapeshin pёrdore dhe madje ushqenin edhe njёri-tjetrin. “Ata dukeshin tamam si dy zogj tё dashuruar!”, ka thёnё njё vёzhgues i lokalit pёr revistёn ‘People’.

Ata kanё darkuar duke e shoqёruar me verё vёrtetё tё fortё.

Pёrpara se tё darkonin, tё sapomartuarit kanё shёtitur nёpёr dyqane dhe kanё shkrepur foto tё ndryshme tё Positanos. (LajmeShqip.com)