Lajme Shqip Monday, 26 March 2012 11:00

Në një kohë kur shumë media spekulojnë mbi ekzistencën e një video erotike dhe fotografive të tëra nudo të këngëtares së ndjerë Whitney Houston, që ndërroi jetë pak para një muaji, Ray J, ish i dashuri i saj, që është vënë në qëndër të medias ka bërë më së fundi një deklaratë.

Një deklaratë që i ka përgënjeshtruar të gjitha thashethemet mbi ekzistencën e këtyre materialeve.

Ray J ka qenë ish i dashuri i Kim Kardashian, autori i kasetës famëkeqe erotike të ikonës së modës. Mbase duke marrë shkas nga kjo, ai është akuzuar se po i bën presion familjarëve të këngëtares se do e prishë imazhin e saj nëse publikon materialet që posedon, e gjitha kjo në këmbim të një shume mjaft të majme parash.

Por TMZ raporton se Ray J ka deklaruar nëpërmjet zëdhënësve të vet se nuk ekziston asgjë e tillë mes Whitney-t dhe tij. (LajmeShqip.com)