Lajme Shqip Wednesday, 12 August 2015 15:41

“Asgjë përveçse dashuri. Në Gjilan me një fanse të lezetshme”.

Kështu shkruante Enca, duke postuar një foto të saj, e cila ka shkaktuar një tërmet me komente dhe meme në rrjetet sociale.