Lajme Shqip Wednesday, 29 February 2012 13:45

Modelja e famshme 41-vjeçare, Naomi Campbell ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me rikthimin e saj në pasarelën e Roberto Cavallit.

Sigurisht që diva ka ditur se për kë të sfilojë dhe kur ajo është shfaqur në pasarelë i ka mahnitur të gjithë me elgancën dhe paraqitjen e saj mjaft seksi.

E quajtur ‘Pantera e zezë’ ajo ka qenë surpriza e kësaj sfilate që është mirëpritur nga të gjithë.

(LajmeShqip.com)