Lajme Shqip Tuesday, 07 May 2013 13:39

Ylli i hitit “Gangnam Style” ka shfrytëzuar rastin që të bëjë disa shokë të ri gjatë një ngjarje në New York.  Shokët e ri të Psy janë yjet si Beyonce dhe Chris Martin.

Psy ka shprehur admirim të madh për të dy këngëtarët duke thënë se ndjehet i kënaqur që u takua dhe ka folur për një kohë me ta, shkruan Capital FM.

Si duket, këngëtari jugkorean këtë ngjarje e ka shfrytëzuar më shumë duke kërkuar emra të rinjë për ti bërë kolegë. Ai është përkujdesur që të shoqërohet edhe me aktoren Gwyneth Paltrow.