Lajme Shqip Friday, 28 August 2015 14:48

Marina Fara, vajza e këngëtares Eli Fara, vazhdon të provokojë me fotografitë e saj në rrjetet sociale.

Ajo duket se adhuron bregun e detit dhe fotografitë me bikini.

Marina ka dhuruar kësaj në fotot e hedhura së fundmi, por njëra prej tyre është e veçantë.