Lajme Shqip Monday, 14 May 2012 11:45

Dukesha e Cambridge ka mrekulluar sërish, duke u shfaqur në mbrëmjen gala që u zhvillua në Royal Albert Hall, për të startuar numërimin mbrapsht të Lojërave Olimpike të Londrës.

Kate kishte zgjedhur një fustan të mrekullueshëm të Jenny Packham, ndërsa sandalet prej 450 paund ishin të Jimmy Choo.

Kate dhe bashkëshorti i saj, princi William u shfaqën në këtë mbrëmje si një çift shumë i këndshëm dhe i lumtur, ndërsa dukesha ishte ajo që tërhoqi veçanërisht vëmendjen e të pranishmëve.

Në raste të tilla zakonisht Kate zgjedh t’i mbajë flokët e lëshuar ose gjysmë të kapura, por kësaj here ajo i ka stiluar flokët me një model tepër interesant, që jo për çudi pritet të bëhet shpejt trend edhe për zonjat e tjera.

(LajmeShqip.com)