Lajme Shqip Sunday, 07 August 2011 17:49

Disa ditë pas martesës mbetërore të kushërirës së tij, Zara Phillipsit, Princ Harry 26-vjeçar është parë të kalojë pushime relaksuese në ishullin mesdhetar, në Majorca.

Duke kaluar pushime vërtetë relaksuese, duke pirë lëngje frutash dhe jo birra siç e kanë zakon anglezët. Kuptohet që ai nuk ka qënë vetëm fare, pasi shoqërohej nga miqtë e tij, ndërmjet tyre edhe vajza me bikini, emrat e të cilave nuk bëhen të ditura.

Pavarësisht se thashethemet kanë qënë të shumta, nuk dihet ende me siguri nëse Princi ka lidhje me modelen Flee apo jo. Një nga deklaratat e fundit të Princit ka qënë: “Jam 100% beqar!” Dhe pse të mos e besojmë? (LajmeShqip.com)