Lajme Shqip Friday, 02 September 2011 08:04

Aktori hollivudian Ryan Gosling ka pozuar për një set fotografik për “Esquire”. Në prezencën e tij vërehet prania e çuditshme e një skeleti, por jo skeleti real.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajo është një grua nudo e pikturuar si të jetë një skelet. Pak të çuditshme gustot e tij, megjithatë gjithë se kush ka preferencat e veta.  Shtrirë në një kolltuk ku preh kokën në prehërin e saj dhe teksa mban qëndrim provokues ndaj kësaj gruaje të pikturuar si skelet…të gjitha këto janë vërtetë foto shumë të bukura artistike. (LajmeShqip.com)