Lajme Shqip Thursday, 14 April 2011 12:35

Mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique ka folur publikisht për herë të parë në lidhje me marrëdhëniet e tij me yllin e muzikës pop kolumbianen Shakira.

“Ata janë në çdo vend, në çdo kohë duke na përdorur ne madje ata gjenden edhe kur ti nuk mendon se duhet të jen aty, mirëpo kjo është puna e tyre dhe ne duhet të mësohemi të jetojmë kështu” tha mbrojtësi i Barcelonës për Paparacit.

I pyetur në lidhje me të Shakirën, Pique tha: “Vetëm dëshiroj tu tregojë se ne jemi shumë të lumtur.” (LajmeShqip.com)