Lajme Shqip Monday, 18 April 2011 07:02

“Nuk mё besohet qё nuk i kap dot gishtat e kёmbёs!”

Kёngёtarja Pink ёshtё fotografuar bashkё me burrin e saj duke shёtitur nё njё ditё plotё diell nё Malibu tё Californias. Kёngёtarja duket nё njё gjёndje shumё tё mirё dhe nuk bёn gjё tjetёr veçse flet pёr mёsimet qё ka marrё nё trajnimet pёr ‘nёnat e ardhshme’.

E veshur me njё fustan tё zi ajo thotё se po i  shijon shumё kjo periudhё dhe se ka dёshirё qё nё mёngjes ta ushqejnё. Dhe duke bёrё shaka shton: “Nёse dikush mund tё mё ndihmojё pёr pedikyrin… sepse nuk i arrij dot gishtat!”.

E pyetur pёr gjininё e fёmijёs ajo ka dashur ta mbaj sekret. Nuk na ngelet gjё tjetёr pёr ta zbuluar, vetёm ta ndjekim nё shopping qё tё shohim nёse blen rroba bojёqielli apo pink. (LajmeShqip.com)