Lajme Shqip Monday, 07 November 2011 13:15

Teksa kolegët e saj kaluan një fundjavë mes VIP-ash në MTV Awards në Evropë, Pink po aq shumë u kënaq duke luajtur me vajzën e saj Willow në parkun e lodrave.

Këngëtarja 32 vjeçare dhe burri i saj Carey Hart e çuan vajzën e tyre 5 muajshe të argëtohej në një park lodrash në Malibu të Kalifornisë.

Këngëtarja e njohur duket se është rehatuar mirë dhe po i përkushtohet vetëm jetës familjare. (LajmeShqip.com)