Lajme Shqip Friday, 23 October 2015 09:16

Kanye West njihet si person shumë zemërgjerë dhe i pakursyer.

Sidomos kur bëhet fjalë për të bërë të lumtur bashkëshorten e tij Kim Kardashian.

Por këtë 35-vjetor të saj, Kanye ka vendosur të kalojë limitet e tij.

Një burim ka treguar për revistën “OK!”, se reperi ka ndërmend t’i blejë Kimit, repicetat e famshme pesë milionë dollarëshe të Victoria’s Secret.