Lajme Shqip Monday, 27 July 2015 12:44

Në ditëlindjen e Teuta Krasniqit, këngëtari Blero ka zgjedhur të postoi një fotografi të së dashurës së tij që është Afrona Dika.

Ai në rrjetin e tij Instagram ka postuar një foto me një mbishkrim: “Reflektimi i lumturisë”, transmeton Klan Kosova.

Blero, që kohën e fundit ishte kryesor në mediat rozë dhe që është përfolur shumë për lidhjen e tij me Afronën, ka pranuar se është në lidhje dhe tani më është e hapur kjo gjë. /Lajmi.net