Lajme Shqip Thursday, 20 August 2015 17:20

Këngëtarja Elvana Gjata po vazhdon të këndojë këtë verë në mbrëmje muzikore në të gjitha trojet shqiptare por edhe në diasporë.

Si zakonisht, para çdo paraqitjeje skenike, Elvana përkujdeset që të duket sa më e freskët dhe sa më bukur.

Ajo ka postuar në rrjetin social Facebook disa foto me flokët me gërsheta me mbishkrimin “Tour i gershetave me te bukur!”, pak para një mbrëmjeje muzikore në Ferizaj.

Kjo tregon se Elvana ndihet krenare për gërshetat e saj.