Lajme Shqip Friday, 01 February 2013 13:58

Penelope Cruz ka treguar format e saj në videon e re muzikore “Decirnos Adios’ me fituesin e çmimit Gramy, Miguel Bose.

Ylli i piratëve të Karaibeve, përveç këndimit, aktrimit, është vlerësuare dhe për modelimin që ka bërë, si të një modeloja me përvojë.

Pritët që kjo video e saj të ketë sukses, pasi Penelope është njëra ndër aktoret më të çmuara dhe fituese e çmimit Oskar.(LajmeShqip.com)