Lajme Shqip Thursday, 28 July 2011 18:58

Pavarёsisht se pёrpara disa ditёsh zbuloi se kishte sёmundjen e lёkurёs sporiasis, pavarёsisht trishtimit tё saj, ajo duket se nuk e ka patur problem tё shfaqet nё shfaqjen televizive me kёmbёt e saja me pulla.

Por shqetёsimin ajo e ka shprehur pёr njё fushatё publicitare qё i duhet ta xhirojё nё prill, e veshur e bikini. Sipas Kim, barku i saj ёshtё mbushur me pulla tё kuqe qё as fotoshopi nuk do i bёnte punё nё njё video filmim.

Nёna e saj Janis i ka rrёfyer se ky problem asaj i ka filluar njёsoj si nё moshёn e Kimit, dhe me sa duket Kim ka vёrtetё arsye pёr t’u shqetёsuar pёr karrierёn e saj.

Karriera e sё cilёs konsiston vetёm nё reklama, pozime dhe paraqitje spektakolare mbi tapetin e kuq, do tё shkatёrrohej nёse problemet e lёkurёs sё saj do tё zgjeroheshin. Mos ka filluar tashmё rёnia e Perandorisё Kardashian?

Shihni fotografitё e gjёndjes sё saj. (LajmeShqip.com)