Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 09:41

Bleona Qereti ka sulmuar mediat rozë që përcollën fotot e saj gjysëmnudo nga Turqia duke thënë se po përpiqen ta nxjerrin të shëmtuar atë.

“Të pasmet me celulit që shihen në foto nuk janë të miat. Dikush i ka modifikuar sa për të bërë lajm dhe të nxjerrë ndonjë lekë. Nëse doni të shihni të pasmet e mia shkoni në Snapchat ku fotot nuk mund të modifikohen. Fuck Paparazzi”, shkruan Bleona në Facebook.

Linku këtu: http://www.paparazzi.al/wp-content/uploads/2015/09/video-14417372141.mp41.mp4?_=2