Lajme Shqip Tuesday, 05 July 2011 21:23

Pёr çudinё e tё gjithёve, Paris Hilton dhe Todd Phillips, janё parё bashkё tri herё.

Çuditёrisht, tё dy bashkё kanё filluar tё shfaqen menjёherё pasi Hilton konfirmoi ndarjen e saj nga i dashuri i saj prej shumё kohёsh Cy Waits.

Ajo u kap duke u puthur me producentin/drejtorin e ‘Hangover-it’ nё njё klab nate tё premten, dhe tё djelёn ata janё parё sёrish bashkё tё drekonin bashkё nё Malibu.

Producenti Phillips ёshtё duke u marrё me disa filma ndёrkohё, pёrfshirё kёtu edhe ‘Hangover 3’.

Nuk do tё ishte çudi sikur Paris tё shfaqej nё ndonjёrin prej tyre. (LajmeShqip.com)