Lajme Shqip Saturday, 04 June 2011 11:28

Bjondina Paris Hilton ka qёnё e ftuar nё programin e ‘Pierce Morgan Tonight’ ku ka shkuar e shoqёruar me nёnёn e saj.

Ajo ёshtё prekur kur ka filluar tё flasё pёr videon e saj famёkeqe XXX-rated qё u shfaq nё vitin 2004.

“Jam ndjerё thellёsisht e tradhёtuar. Ai nuk ishte njё person aventurash pёr mua, ai ishte dikush me tё cilin unё kam kaluar shumё vite bashkё.” – kёshtu u shpreh ajo pёr ish tё dashurin e saj Rick Soloman, i cili shiti kasetёn e filmimeve tё tyre intime.

“Tani kur njerёzit mё shikojnё, mё mendojnё pёr njё njeri qё nuk jam, vetёm pёr incidentin e njё nate me dikё qё unё isha e dashuruar.” – tha ajo.

“Mё duhet tё jetoj me kёtё pёr tё gjithё jetёn dhe t’ua shpjegoj edhe fёmijёve tё mi. Kjo ёshtё diçka qё ma ka ndёrruar jetёn pёrgjithnjё.”

Paris Hilton pёr momentin ёshtё e angazhuar nё reality show-in “Bota sipas Paris”.