Lajme Shqip Thursday, 17 September 2015 16:42

Pamela Anderson ka shfaqur format seksi të trupit në fotografitë më të fundit nudo.

Flaunt Magazine zhvesh edhe një yll botëror. Këtë herë është 48 vjeçarja Pamela Anderson e cila ka pozuar komplet nudo për fotografin David LaChapelle.

Aktorja, nënë e dy fëmijëve, është njohur gjithmonë për format seksi dhe shfaqjen e trupit ndërsa në njërën nga këto fotografi ajo shihet e shtrirë në trotuar dhe ka veshur vetëm një palë çizme të versha me platformë të madhe.