Lajme Shqip Saturday, 07 May 2011 06:41

Seksi si asnjёherё tjetёr, aktorja 38-vjeçare Cameron Diaz di shumё mirё si ta trajtojё veten.

Pёr revistёn ‘Maxim’ ajo ka pozuar nё mёnyrё tepёr provokuese duke nxjerrё nё pah linjat e saja perfekte. Ajo thotё se i dashuron burrat dhe se roli i saj nё njё marrёdhёnie ёshtё ai i mёsueses sё ‘keqe’. Pёr tё martesa ёshtё institucioni ku pasioni vdes.

“Unё i dua burrat mё shumё se çdo gjё. Dua qё tё jenё tё gjithё tё lumtur dhe tё kenё eksperienca. Por burrat kanё nevojё pёr gra tё cilat i sfidojnё dhe jo tё merren me vogёlsirat. Dhe gratё nuk duhet tё tregohen tё çmendura kur burrat i thonё ndonjё gjё qё mund ta friksojё, por duhet t’i sfidojnё edhe nё atё rast”, ёshtё shprehur ajo ndёr shumё tё tjera.

Revista e cila ka dalё kёtё javё po bёn shitje fantastike vetёm nga kapaku me foton intriguese tё aktores, e cila ndёr tё tjera ajo jep edhe leksione pёr seksin.

Pёr Cameron femrat mё seksuale janё Mila Kunis, Natalie Portman dhe vajzat e Victoria’s Secret.