Lajme Shqip Friday, 15 July 2011 17:30

Nёse martesa e vajzёs sё saj afrohet, milioneria Kris Jenner, mamaja e motrave Kardashian, ka vendosur tё bёhet edhe mё e bukur pёr atë ditё.

Ajo i ёshtё nёnshtruar njё ndёrhyrje kirurgjikale pёr estetikё. Nёna e saj ka dashur tё duket mё e bukur nga sa ia jep vetё mosha, me disa rrudha mё pak nё sy dhe nё qafё.

Show-i i tyre ka bёrё qё tё filmoheshin jo vetёm momentet para operimit, por edhe gjatё dhe mbas tij. Kardashian janё dukur tё lidhura si asnjёherё me nёnёn e tyre, qё megjithёse po bёnte njё veprim me zgjedhjen e saj, ishte shumё e stresuar dhe shpёrthen nё lot.

Tek e fundit, bukuria kushton… (LajmeShqip.com)