Lajme Shqip Saturday, 15 August 2015 08:24

Shqiptarja e cila duket se u bë e famshme me zhveshjet e saj, nuk e ka ndërmend që të ndalet. Bëhet fjalë për Olta Gocin. Olta ka disa javë që është një ndër femrat më të lakmuara shqiptare, sa i përket linjave trupore me bikini.

Mirëpo, ajo sot e ka thyer këtë tabu dhe është shfaqur tërësisht nudo, ku ka një trup thjesht të paparë.

Për më tepër shikoni fotografitë e saj.