Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 15:42

Këngëtarja e shumë diskutuar Tuna, ka tërhequr vëmendjen së fundmi edhe me një ndryshim tjetër.

Ajo përveq se i dha fund lidhjes me Cozman, nga bionde ajo është kthyer në zeshkane. Por duket se bëhet fjalë vetëm për paruke.

Tuna e cila është kthyer nga pushimet ka udhëtuar drejt Londrës duke marrë pjesë në një show që është zhvilluar atje.

Cozman ka disa ditë që ndodhet atje dhe të shohim nëse takimi i tyre do të rregullojë mardhëniet mes tyre./10minuta/