Lajme Shqip Monday, 26 October 2015 12:46

Gjatë ditës së shtunë, Shkëndije Mujaj bëri bujë të madhe me publikimin e videove dhe fotografive, në të cilat shfaqej tërësisht nudo.

Mirëpo, ajo ka vazhduar edhe të dielën që të vë në pah format e bujshme trupore.

Kësaj radhe këngëtarja ka vënë në plan të parë gjoksin e bollshëm, porse nuk është zhveshur e tëra.

Ndërkaq, më herët gjatë ditës ka publikuar një fotografi me bikini për të kujtuar verën.