Lajme Shqip Wednesday, 23 September 2015 11:13

Pas shumë raportimeve dhe thashethemeve, si duket dyshja ka vendosur që mos të fshihet dhe të dalin publikisht.

Reperi Getoar Selimi, i njohur më mirë si Geti, dhe moderatorja e njohur Marina Vjollca janë kapur sërish bashkë.

Së fundi ata janë fotografuar në një nga qendrat tregtare të kryeqytetit shqiptar, Tiranë.

Ata janë parë teksa po blinin bileta për kinema.