Lajme Shqip Tuesday, 15 September 2015 15:16

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi pos dashurisë që po shfaqë për të dashurëne tij, Afrona Dika, ai nuk e ka harruar assesi vajzën e tij, Tarën

Muharremi e ka quajtur princeshë të bijën, përmes një shkrimi, të cilin e ka shënuar poshtë një fotografie të postuar në Instagram. Fotografia vërehet që është bërë në mëngjes dhe poashtu, edhe këngëtari vet u thotë “mirëmëngjesi” fansave!

“Morning walk with my princess  . Mirmengjesi Shqiptar kudo qe jeni”, ka shkruar ai.