Lajme Shqip Wednesday, 02 September 2015 16:45

Fustani i Nora Istrefit është më i pëlqyeri në dasmën e Sinan Hoxhës, e cila u kthye edhe në sfilatë veshjesh për pothuaj të gjithë të ftuarit, e sidomos femrat.

Në fundjavën e kaluar, në ceremoninë e organizuar me shumë miq e të ftuar artistë, fustanet elegante që ranë më shumë në sy, u klasifikuan në një votim nga Revista Class, nga i cili Nora, me fustanin e kuq të gjatë dhe shumë elegant, rezultoi më e pëlqyera.

Menjëherë pas saj, fustani i kaltër i Soni Malajt ishte gjithashtu ndër më të votuarit.

Ndërsa e treta në këtë listë është renditur Xhensila Myrtezaj, e cila, edhe pse kishte zgjedhur një fustan të bardhë për dasmë, është pëlqyer për stilin dhe ëmbëlsinë.

Në pesë vendet e para renditen Genta Ismalji dhe Rozana Radi.