Lajme Shqip Sunday, 23 June 2013 13:19

Këngëtarja Nora Istrefi, ka publikuar videoklipin e saj më të ri, në bashkëpunim me këngëtarin e zhanrit pop-folk, Gena.
Nora, e cila kthehet në skenën muzikore me synimin për të qenë në maje të dëgjueshmërisë me hitin e saj të ri veror, ka vendosur që atë ta realizojë në bashkëpunim me krijuesin tjetër të shumë hiteve, Genën.
Kënga “Le Mama” është një këngë verore, ku Nora refrenin e këndon në gjuhën angleze me një zë mjaft të bukur.
Produksioni definitivisht në formë shqiptar, Entermedia, e ka punuar edhe këtë videoklip dhe ka arritur të vë në pah pjesën e bukur dhe joshëse të Norës.
Muzika është punuar nga BigBangBeats dhe Cekic.