Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 10:47

Nora ka mahnitur me fomart e trupit të saj në bikini.

Ajo po kalon shumë kohë me vajzën e saj Rene, por siç duket Nora Istrefi ka gjetur kohë edhe për të formësuar trupin e saj dhe për të rikthyer linjat perfekte, madje shumë shpejtë pas lindjes.

Kjo shihet në një fotografi të bukur që ka postuar ajo, në bikini pranë një pishine, ku Nora madje shihet e dobtët.