Lajme Shqip Friday, 18 September 2015 19:20

Në një mbrëmje plot glamur mbrëmë në Gjilan çmimin kryesor e ka fituar Noizy

Noizy dhe Çiljeta ka triumfuar mbrëmë në Zhurma Show,

Por, spektakli më shumë i ka takuar Fjolla Morinës e cila nuk ka hezituar ta tregoj gjoksin madje asaj në një moment i ka dal edhe gjiri.

Për më shumë nga kjo mbrëmje shikoni fotot në vazhdim.