Lajme Shqip Wednesday, 16 September 2015 09:45

Reperi Noziy ka pozuar me vajzën e tij të vogël Leandra.

Pjesëtari i OTR e ka lënë për një cast mikrofonin dhe është bërë baba shembullor.

Si mendoni ka marrë më shumë nga babai apo e ëma e bija e tij?