Lajme Shqip Friday, 14 August 2015 08:26

Se paguhen mirë këngëtarët e estradës shqiptare, e dëshmon edhe rasti i fundit i reperit nga Shqipëria.

Regels Rajku, i njohur si Noizy, para disa ditëve ka perfermuar në njërin prej klubeve të Kosovës ku për 30 minuta është paguar me mbi 2000 euro.

Klubi në të cilën ka performuar ai ka qenë i stërmbushur me qytetarë nga Kosova dhe kryesisht ata nga diaspora, transmeton zeri.info

Hyrja ka kushtuar 10 euro.