Lajme Shqip Friday, 11 September 2015 21:20

Reperi Noizy ishte njëri ndër emrat e përfolur për cast-in e vipave që do të marrin pjesë në sezonin e dytë të spektaklit “Dance with me”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Alketa Vejsiu përmes revistës së saj online, duke thënë se me reperin janë në diskutim e sipër.

Por, rep artisti ka refuzuar ofertën e tyre vetëm disa ditë para fillimit të spektaklit duke i lënë në baltë.

Nuk dihet se për çfarë nuk arritën marrëveshje dhe cila ishte arsyeja që Noizy i tha jo kësaj gare të vallëzimit ndër më të ndjekurat në Shqipëri.

Si partnere e tij nëse reperi do të merte pjesë, u përfol që do të ishte këngëtarja Ingrid Gjoni.

“Dance with me” pritet të filloj me 21 shtator.