Lajme Shqip Wednesday, 12 August 2015 15:31

Një incident i vogël me celularin mesa duket është bërë shkak që të njihemi me gruan që ka sjellë në jetë Marina dhe Luana Vjollcën.

“Kam thyer telefonin. Duke qenë se po përdor telefonin e mamit, kam vetëm fotot e saj këtu, a s’është e bukur?”, ka shkruar Luana në Instagram krah fotografisë të së ëmës, Maria.

Menjëherë kanë vërshuar komentet e fansave, të cilët e përgëzojnë mamanë e motrave Vjollca për pamjen e saj.