Lajme Shqip Sunday, 04 August 2013 18:45

Një prej njerëzve më të afërt të Nicole Scherzinger, ka thënë se ajo është ende në dashuri me britanikun Lewis Hamilton.

Juristja e X Factor dhe piloti i Formula 1 i kishin dhënë fund lidhjes së tyre jo stabile pesëvjeçare kohë më parë dhe duket se ajo ende ka ndjenja për britanikun.

“Unë e di se ajo është në dashuri me Hamiltoni. Unë vazhdimisht jam me të dhe unë e di se si edhe janë ndarë”.

“Kam tentuar të jem pranë saj për shkak se është kohë e vështirë për të. Nuk është e lehtë të gëlltisësh një lidhje pesëvjeçare. Mendoj se gjithçka ndodhi për hskak të distancës. Por, ajo është femër e fortë dhe nuk është e marrë”, ka thënë Jahmene Douglas, miku i saj më i afërt.