Lajme Shqip Thursday, 28 April 2011 06:28

Ditёn e Pashkёs Nicolas Cage festoi martesёn e djalit tё tij Weston me Nikki Williams.

Mbas ceremonisё private me tё afёrm dhe miq, pjesёtarёt e familjes e kanё vazhduar festimin nё bordin e njё jahti. Weston dhe babai i tij Nicolas janё shumё tё lidhur me njёri-tjetrin, shokё tё ngushtё. Ato diskutojnё bashkё dhe e mbёshtesin njёri-tjetrin nё çdo gjё.

 

Djali i tij Weston ёshtё pjesёtar i njё grupi metalar ‘Eyes of Noctum’ dhe bashkёshortja e tij e re njё kantautore. Pёr revistёn e pёrjavshme US Weekly ai tha:

“Unё dua qё dashuria jonё tё jetё njё shembull pёr tё tjerёt dhe babain tim. Zgjodhёm qё tё martohemi ditёn e Pashkёs pёr tё pёrfaqёsuar pёrjetёsinё e dashurisё sonё.”