Lajme Shqip Tuesday, 28 July 2015 17:21

“All Eyes On You” është projekti më i ri i Nicki Minaj me Chris Brown. I ftuar i veçantë ka qenë i dashuri i Nickit, Meek Mill.

Skenat në videoklipin e ri janë shumë të nxehta dhe se duket qartazi që Nicki dhe Meek e kanë lënë plotësisht pas dore Chris Brown, transmeton ORAinfo.

Kohëve të fundit, i dashuri i Nickit ka thënë se Drake nuk i shkruan vetë tekstet e tij. Drake dhe Nicki kanë qenë shumë të lidhur më parë.