Lajme Shqip Friday, 24 June 2011 20:19

Çifti i famshёm, personazhet popullorë tё “Big Brother Albania 4”, kanё kaluar njё fundjavё tё kёndshme nё Kosovё.

Mёsohet se Neda Karafili, e cila i ёshtё pёrkushtuar provimeve tё fundit tё saj, ka preferuar tё kalojё njё fundjavё me tё dashurin e saj Ogrenin duke shёtitur nё disa qytete nё Kosovё.

Ajo ka vizituar Prizrenin, Prishtinёn dhe Mitrovicёn ku ёshtё takuar edhe me miqtё e saj, tё cilёt e kanё mbёshtetur gjatё gjithё kohёs kur ishte nё Big Brother.

Deri nё fund tё muajit korrik ajo do tё jetё me provime dhe nuk i ka planifikuar ende pushimet. Pёr kёtё arsye ёshtё shprehur:

“Tani për tani nuk kam bërë plan për pushime konkrete, por një gjë është e sigurt se do t’i kaloj bashkë me Ogrenin”.(LajmeShqip.com)