Lajme Shqip Monday, 17 August 2015 22:07

Nuk kanë kaluar shumë kohë prej që ajo mbushi 18-vjeç e menjëherë pas kësaj vërshuan edhe oferta nga më të ndryshmet drejt bukuroshes Kylie Jenner- Kardashian.

TMZ ka mësuar që kompania e Vivid Entertainment i kanë ofruar asaj 10 milionë dollarë për të publikuar një video me të dashurin e saj Tyga, transmeton Indeksonline.

Ata gjithashtu kanë kërkuar nga ajo që të bëje edhe pornografi pasi që ajo tashmë është në një moshë madhore dhe mund të vendosë vetë.

Përndryshe ata e kanë konsideruar Jenner si një personazh adekuat për video të tilla për shkak të përmasave të saj dhe pamjes tejet seksi.

Kjo ofertë i erdhi Jenner edhe nga shumë kompani të tjera derisa pritet të shihet nëse ajo do të pranojë ose jo diçka të tillë.