Lajme Shqip Saturday, 13 August 2011 10:41

Motrat Kardashian me siguri që do t’i mahnisin adhuruesit e tyre me këtë paraqitje me rrobe plazhi ngjyrë lejla.

Bukuroshja 30-vjeçare Kim me forma pompoze dhe motra e saj elegante Kourtney 32-vjeçare, janë kapur të dyja përdore teksa zhyteshin në ujrat e kristalta dhe ekzotike të ishullit magjik “Bora Bora”.

Në këto pushime prej pasanikësh, ato ishin duke filmuar seritë e fundit të spektaklit “Keeping Up With The Kardashians” sëbashku me vëllain e tyre Rob, 24-vjeç dhe të fejuarin e Kimit, Kris Humphries 26-vjeçar. (LajmeShqip.com)