Lajme Shqip Saturday, 15 August 2015 16:23

Vazhdojnë pushimet për motrat Hoxha, të bijat e pronarit të ndjerë të Top Channel, Dritan Hoxhës, të cilat së fundmi kanë postuar në Instagram një foto ku të dyja shihen të veshura me bikinit e famshme “Kiini Bikini”.

Lori dhe Sara ndodhen të dyja në bregdet, me shumë gjasa në Maldive.

“Në vendin tim të preferuar me njeriun tim të preferuar,” ka shkruar Sara përbri fotografisë së publikuar në Instagram.

Ajo që bie në sy, janë format trupore të 19­vjeçares, e cila gjithnjë e më shumë, po i afrohet formës së motrës së madhe, Lorit.