Lajme Shqip Monday, 17 August 2015 10:15

Kjo është bukuroshja Jehona, e cila prej kohës jeton në Amerikë dhe po ndjek hapat e të motrës, Afërdita Dreshajt.

Madje në çdo postim të fundit në rrjetet sociale ajo tregon me detaje linjat e saj seksi dhe hiret femërore që të tërheqin sapo i poston.

Madje, shpesh herë është bërë dhe objekt bisedash në rrjetet sociale, ku ajo nuk mund të rri indiferente ndaj komenteve që i bëjnë në lidhje me gjoksin e saj.

“Nuk i kam silikon o shqiptarë i shkretë”, shkruan në një nga mesazhet e saj Jehona, duke replikuar fansin.