Lajme Shqip Wednesday, 16 September 2015 11:13

Këngëtarja kosovare Morena Taraku tashmë njihet si një nga femrat më seksi shqiptare

Fiziku i saj dhe bukuria, e kanë bërë Morenën që të fitojë edhe më shumë fansa, ndaj të cilëve këngëtarja edhe ndjen obligim që mos t`i harrojë.

Në një foto që Morena ka publikuar në Instagram u ka thënë natën e mirë të gjithëve.