Lajme Shqip Saturday, 30 July 2011 12:29

Nё festёn qё po organizonte  PlayBoy TV nё Los Angeles, Adrianne Curry ka dhёnё njё shfaqje spektakolare. Por kёsaj here ndryshe, se tё paktёn i ka patur tё mbuluara pjesёt  intime.

Teksa parakalonte nё tapetin e kuq, ajo ёshtё rrёzuar plotёsisht pёrdhe aq sa i ka lёnё tё gjithё pa gojё!

Duke pozuar me fustanin e saj dhe syzet e reja, tё posaçme pёr tё krijuar pak trend, dhe mbi tё gjitha me ato taka aq tё larta, ajo ёshtё hutuar aq shumё sa e ka humbur plotёsisht ekuilibrin.

Adrianne bёj kujdes herёs tjetёr! (LajmeShqip.com)