Lajme Shqip Friday, 18 September 2015 12:42

Morena Taraku ka përshëndetur ndjekësit me një fotografi tejet tërheqëse.

Morena ka bërë një fotosesion me fotografin Alfredo Omana Padron dhe ka vendosur që me një nga këto foto t’i urojë mirëmëngjes ndjekësve të saj në Instagram.

Në këtë pozë Morena shihet tejet sensuale, me këmbët përpjetë dhe e veshur vetëm me një rrobë banjo të bardhë, transmeton lajmi.net.

Fotoja, si dhe gjithë fotosesioni është bërë në Stamboll, nga fotografi që është edhe mik i mirë i Morenës.